Wymiana ekranu w telefonie iPhone

Zbity ekran to jedna z najczęstszych usterek telefonów iPhone

Zdecydowana większość produkowanych obecnie urządzeń mobilnych ma zewnętrzną warstwę szkła osłaniającą ekran. Chociaż szkło zastosowane w produkcji ekranów urządzeń mobilnych jest hartowane, nadal jest podatne na pękanie po upadku na twardą powierzchnię.

W Centrum Urządzeń Mobilnych wymieniamy cały panel potłuczonego szkła i korzystamy z bezpośrednich produktów fabrycznych. Stosując takie zasady mamy pewność, że naprawa będzie w 100 % skuteczna. 

Większość producentów urządzeń w dzisiejszych czasach koduje podzespoły. Urządzenie jest w stanie  wykryć  czy ekran jest oryginalny czy też nie. Tak więc dokonując wymiany matrycy niezbędne są dodatkowe programatory pozwalające na zaadaptowanie nowego LCD w telefonie. Prawidłowo przeprowadzona wymiana sprawi że po wymianie telefon będzie działał tak jak przed uszkodzeniem .

Używamy tylko orginalnych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

 

Przyczyny nie włączania się urządzenia mogą być różne. Do najczęstszych przypadków należy uszkodzona płyta główna lub bateria. Do zadań serwisu należy prawidłowa weryfikacja usterki i wymiana tylko niezbędnego podzespołu do działania.
Większośc przypadków źle działającego ekranu jest wynikiem uszkodzenia fizycznego ekranu na skutek upadku. Czasami jest to wyraźnie widoczne uszkodzenie w postaci pajączka, czasem ekran na pozór wyglądający na cały jest pęknięty u podstawy. Wymiana na nowy oryginalny i sprawdzony element rozwiązuje 99% problemów z ekranem.
Chwila nie uwagi i nasze urządzenie wpada do umywalki lub wanny pełnej wody. Wyjmujemy urządzenie i działa. Niestety radość nie trwa długo. Po kliku godzinach w telefonie dochodzi do zjawiska elektrolizy, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia elektroniki.
Uszkodzone urządzenie można dostarczyć osobiście lub za pomocą poczty kuriera lub tez paczkomatów InPost.

Gallery

 

 

 

umów naprawę