Wybierz lokalizację serwis iPhone Warszawa dla telefonu lub iPad Macbook Smartwatch Apple

Szukasz sprawdzonego serwisu telefonów  apple w Warszawie. Zapraszamy do Centrum Urządzeń Mobilnych– najlepszy serwis iPhone Warszawa. Na terenie stolicy posiadamy trzy punkty serwisowe odpowiednio wyposażone i przygotowane do naprawy iPhone .

Wymiana szybki lub baterii w twoim telefonie zajmie nam nie więcej niż 90 minut. Masz pilne spotkanie tego samego dnia i nie możesz zostawić telefonu na dłużej. Wybierz dogodną dla siebie lokalizację i umów się na ekspresową naprawę z naszym technikiem . Niezależnie czy wybierzesz się do naszego punktu na Bemowie, a może masz bliżej na Ursynów lub Mokotów. Gwarantujemy najwyższą precyzję  wykonania usługi na częściach najwyższej jakości . Na miejscu posiadamy dostępne części w oryginale i odpowiednio dobrym zamienniku.

Niezależnie od wybranego wariantu części,  każdy klient obligatoryjnie otrzymuje gwarancję na wykonana naprawę. Jeśli posiadasz dodatkowe produkty Apple, które chciałbyś naprawić, ale nie wiesz, ile to może kosztować i czy warto. Zapytaj o bezpłatną wycenę w naszych punktach. Naprawiamy tablety iPad, smatwache apple oraz laptopy Macbook różnych generacji. W przypadku kiedy iPhone nie włącza się,  możesz zostawić w telefon w serwis iPhone Warszawa do sprawdzenia. Dokładnie sprawdzimy co jest przyczyną usterki i niezwłocznie przekażemy informację o kosztach naprawy. Wszystkie naprawy w Centrum Urządzeń Mobilnych realizowane są tylko po akceptacji kosztorysu. Klient może w każdej chwili zrezygnować z  naprawy.

Dobrą praktyką naszego przedsiębiorstwa jest to rzetelnie określamy opłacalność każdej naprawy. W przypadku kiedy naprawa będzie nieopłacalna pomożemy w przejściu na inne  lub nowszą generację telefonu. Dla wszystkich naszych klientów którzy skorzystają z serwisu,  oferujemy stały rabat -20% na wszystkie akcesoria do telefonu,tabletu lub laptopa dostępne w ofercie naszego sklepu.

Pamiętaj jeśli naprawiać telefony marki  Apple to w Centrum Urządzeń Mobilnych- Serwis iPhone Warszawa. Powierz swój sprzęt profesjonalistom oszczędzając swój czas i pieniądze. Zapraszamy do wybrania lokalizacji naprawy

Serwis GSM Ursynów

Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok 57
02-797 Warszawa
tel:536 755 611
e-mail: biuro@naprawaiphone.pl

Godziny pracy

poniedziałek -piątek 10.00 -18.00
sobota 10.00 -15.00

serwis telefonów ursynow

Serwis GSM Służew

ul. Wałbrzyska 11 lok 215
02-739 Warszawa
tel: 536 388 030
e-mail: biuro@serwstelefon.pl

Godziny pracy

poniedziałek -piątek 10.00 -18.00
sobota 10.00 -15.00

serwis iPhone mokotów

Serwis GSM Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 124/200
01-466 Warszawa
tel: 570 219 119
e-mail: biuro@naprawapda.pl

Godziny pracy

poniedziałek -piątek 10.00 -18.00
sobota 10.00 -14.00

serwis iphone warszawa bemowo
umów naprawę