Naprawa i Serwis iPad Apple

Tablety iPad to nasze multimedialne okno na świat. Cechy tego urządzenia  to mała waga w połączeniu z dużym ekranem i wytrzymałą baterią, To wszystko sprawia, iż jest to niezwykle przydatne urządzanie które wykorzystujemy w domu i pracy. Jeśli masz problem z tabletem marki Apple, zapraszamy aby wykonać  serwis  iPad w Centrum Urządzeń Mobilnych

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy tabletów  iPad z gwarancją 100% satysfakcji. Nasi przeszkoleni technicy zdiagnozują i naprawią Twoje urządzenie. Potrzebujesz  naprawy na szybko odwiedź nas w jednym z naszych punktów na warszawskim Bemowie, Ursynowie lub Mokotowie. Sprawdź jaki posiadasz model iPad i umów naprawę już teraz

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe dla wszystkich generacji iPad. Do Najczęstszych napraw jakich wykonujemy w tych urządzeniach należy wymiana ekranu dotykowego ,przycisku home oraz naprawa gniazda USB. Nie możesz używać iPada ponieważ jest ekran jest zablokowany kodem, którego nie pamiętasz? A może tablet apple nie działa tak szybko  jak na początku, bateria nie ma już  pierwotnej sprawności? Zapytaj o profesjonalny przegląd lub serwis Ipad w jednym z naszych warszawskich zakładów.

Jeśli iPad nie włącza się i nie wiadomo co jest przyczyną w Centrum Urządzeń Mobilnych sprawdzimy co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. W ciągu 24H sprawdzimy co się dziej i przedstawimy szczegółowy kosztorys naprawy. Po akceptacji kosztów  niezwłocznie przystąpimy do naprawy tabletu.

W naszych serwisach używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części o wysokiej jakości. Jako nieliczni w branży przedstawiamy ofertę części oryginalnych oraz ich tańszych odpowiedników. Wszystkie urządzenia naprawione w Centrum Urządzeń Mobilnych otrzymują gwarancję na wymienione podzespoły, niezależnie od rodzaju wybranych części.

Oferta usług serwisowych tabletów iPad

Używamy tylko sprawdzonych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w teblecie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

Najczęstsze usterki tabletów iPad

IPad nie włącza się

Czasami zdarza się że odkładamy nasze urządzenie na półkę, a kiedy po dłuższym czasie chcemy z niego skorzystać urządzenie nie włącza się. Sytuacja ta dotyczy większości starszych urządzeń w których baterie nie jest w najlepszej kondycji. Napięcie na akumulatorze spada poniżej wartości napięcia jałowego i ładowanie tej baterii z układu ładowania iPad nie jest możliwe. Wynika to z faktu że układ ładowania jest zabezpieczony przed przeciążeniem, kore miałoby miejsce gdybyśmy chcieli natychmiast wyrównać napięcie do wartości nominalnej akumulatora.

IPad nie ładuje się

Port usb Lighting w iPad służy do transmisji danych i ładowania. O ile pierwsza czynność może być zastąpiona łącznością bezprzewodową, to nie mamy innego sposobu ładowania jak tradycyjne połączenie przez konektor. Z biegiem czasu styki gniazda są niszczone wskutek gromadzenia się drobinek kurzu i pyłu. Dlatego kiedy pojawia się problem ładowania w naszym tablecie, oznacza to ze może być konieczna regeneracja bądź wymiana portu usb.

Zbity ekran iPad

Tablet iPad jest chętnie wybierany do pracy ze względu na duży wyświetlacz. Jest to ogromna zaleta w użytkowaniu ale też słaby punkt wszystkich tabletów. Najczęściej przy upadku urządzenia pęka szyba. Uszkodzenie szyby na pozór tylko defekt wizualny niestety pociąga za sobą konsekwencję funkcjonalności dotyku. W szybie tabletów iPad zatopiona jest siatka sensorów dotykowych. Pęknięcie powoduje przerwanie połączeń i blokadę funkcji dotyku na całej powierzchni ekranu.

Zablokowany ekran w iPad

IPady zastępują nam komputery przenośne. Gromadzimy w nich dane które często są dla nas bardzo ważne, i nie chcielibyśmy, żeby ktoś bez zezwolenia wszedł w ich posiadanie. Aby ustrzec się przed taką sytuacją zabezpieczamy funkcję blokady ekranu kodem . Musimy jednak pamiętać że raz ustawiony kod będzie obowiązał, aż do jego kolejnej zmiany i nie ma możliwości zresetowania kodu bez utraty danych.

Gallery

umów naprawę