Naprawa przycisku home

Urządzenie z przyciskami z przodu są bardzo wygodne w użytkowaniu jednak, kiedy przycisk zaczyna szwankować uniemożliwia korzystanie z telefonu.

W Centrum Urządzeń Mobilnych szybko skutecznie naprawisz nie działający przycisk Home. Zazwyczaj przyczyną nie działającego przycisku jest  uszkodzony switch pod klawiszem lub zanieczyszczanie wokół klawisza uniemożliwiające płynną pracę przycisku.

Jeśli masz uszkodzony ekran lub chcesz wykonać inną naprawę w  naszym serwisie, a przy okazji chcesz zmienić switch home zapytaj o rabat?		

Używamy tylko orginalnych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

 

Przyczyny nie włączania się urządzenia mogą być różne. Do najczęstszych przypadków należy uszkodzona płyta główna lub bateria. Do zadań serwisu należy prawidłowa weryfikacja usterki i wymiana tylko niezbędnego podzespołu do działania.
Większośc przypadków źle działającego ekranu jest wynikiem uszkodzenia fizycznego ekranu na skutek upadku. Czasami jest to wyraźnie widoczne uszkodzenie w postaci pajączka, czasem ekran na pozór wyglądający na cały jest pęknięty u podstawy. Wymiana na nowy oryginalny i sprawdzony element rozwiązuje 99% problemów z ekranem.
Chwila nie uwagi i nasze urządzenie wpada do umywalki lub wanny pełnej wody. Wyjmujemy urządzenie i działa. Niestety radość nie trwa długo. Po kliku godzinach w telefonie dochodzi do zjawiska elektrolizy, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia elektroniki.
Uszkodzone urządzenie można dostarczyć osobiście lub za pomocą poczty kuriera lub tez paczkomatów InPost.

Gallery

umów naprawę