Naprawa gniazda ładowania iPhone

Za pomocą gniazda systemowego możemy naładować telefon lub przesłać dane . Używamy go w naszych telefonach prawie codziennie, dlatego bardzo ważne jest żeby było zawsze sprawne.

Z biegiem czasu do gniazda dostają się drobinki kurzu i pyłu. W przypadku zabrudzonego gniazda, podczas procesu ładowania, kiedy nie ma dostatecznego kontaktu pomiędzy kablem a gniazdem dochodzi do przeskoku ładunku. W takiej sytuacji gniazdo przegrzewa się a piny szybciej ulegają zużyciu.

Kiedy masz problem z ładowaniem, lub występuje jego brak, nie czekaj zgłoś problem do naszego serwisu. W Centrum Urządzeń Mobilnych szybko i skutecznie naprawisz problem z ładowaniem. Nasza kadra specjalistów z pewnością zdiagnozuje problem i podejmie odpowiednie działania, żeby szybko przywrócić do pełnej sprawności Twoje urządzenie.

Używamy tylko orginalnych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

 

Przyczyny nie włączania się urządzenia mogą być różne. Do najczęstszych przypadków należy uszkodzona płyta główna lub bateria. Do zadań serwisu należy prawidłowa weryfikacja usterki i wymiana tylko niezbędnego podzespołu do działania.
Większośc przypadków źle działającego ekranu jest wynikiem uszkodzenia fizycznego ekranu na skutek upadku. Czasami jest to wyraźnie widoczne uszkodzenie w postaci pajączka, czasem ekran na pozór wyglądający na cały jest pęknięty u podstawy. Wymiana na nowy oryginalny i sprawdzony element rozwiązuje 99% problemów z ekranem.
Chwila nie uwagi i nasze urządzenie wpada do umywalki lub wanny pełnej wody. Wyjmujemy urządzenie i działa. Niestety radość nie trwa długo. Po kliku godzinach w telefonie dochodzi do zjawiska elektrolizy, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia elektroniki.
Uszkodzone urządzenie można dostarczyć osobiście lub za pomocą poczty kuriera lub tez paczkomatów InPost.

Gallery

umów naprawę