Wymiana głośnika iPhone

Cichy głośnik w iPhone?

Z biegiem czasu do kanałów dźwiękowych głośników słuchawkowego i zewnętrznego dostają się drobinki kurzu i pyłu. Dochodzi do  zatykania otworów  wylotowych dźwięku i tłumienia głosu. Nadmierne nagromadzenie zanieczyszczeń na membranie głośnika, powoduje jego trwałe uszkodzenie.

Wymiana na nowy element sprawi, że Twój iPhone odzyska dawne brzmienie, a siła głosu będzie taka sama jak w pierwszym dniu użytkowania. W „Centrum Urządzeń Mobilnych” wymianę słuchawki w Twoim iPhone jesteśmy wykonać w ciągu kilku godzin. Rezerwując naprawę masz pewność że telefon wróci do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy że powierzając nam telefon na naprawę audio będziesz zaskoczony efektem.

Używamy tylko orginalnych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

 

Przyczyny nie włączania się urządzenia mogą być różne. Do najczęstszych przypadków należy uszkodzona płyta główna lub bateria. Do zadań serwisu należy prawidłowa weryfikacja usterki i wymiana tylko niezbędnego podzespołu do działania.
Większośc przypadków źle działającego ekranu jest wynikiem uszkodzenia fizycznego ekranu na skutek upadku. Czasami jest to wyraźnie widoczne uszkodzenie w postaci pajączka, czasem ekran na pozór wyglądający na cały jest pęknięty u podstawy. Wymiana na nowy oryginalny i sprawdzony element rozwiązuje 99% problemów z ekranem.
Chwila nie uwagi i nasze urządzenie wpada do umywalki lub wanny pełnej wody. Wyjmujemy urządzenie i działa. Niestety radość nie trwa długo. Po kliku godzinach w telefonie dochodzi do zjawiska elektrolizy, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia elektroniki.
Uszkodzone urządzenie można dostarczyć osobiście lub za pomocą poczty kuriera lub tez paczkomatów InPost.

Gallery

umów naprawę