Wymiana aparatu/kamery

Kamera w Twoim telefonie przestała działać, zdjęcia są nie ostre lub posiadają  defekty?

Z biegiem czasu aparat może być podatny na gromadzenie się brudu, lub mała obudowa ochronna obiektywu może pęknąć i pozostawić odsłonięty delikatny aparat

Nie jest to powód żeby zmieniać telefon. Jeśli kamera straciła jakość! W 80% przypadków możemy po prostu zdjąć i wymienić szklaną obudowę oraz wyczyścić wnętrze, pozostałe 20% przypadków to wymiana modułu kamery.

W Serwisie Centrum Urządzeń Mobilnych wymienisz kamerę tylną lub przednią przywracając pełną funkcjonalność Twojego urządzenia.

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, dzięki temu mamy pewność, że zdjęcia znów będą doskonałe, a wymieniony aparat będzie nam długo służył.

Używamy tylko orginalnych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

 

Przyczyny nie włączania się urządzenia mogą być różne. Do najczęstszych przypadków należy uszkodzona płyta główna lub bateria. Do zadań serwisu należy prawidłowa weryfikacja usterki i wymiana tylko niezbędnego podzespołu do działania.
Większośc przypadków źle działającego ekranu jest wynikiem uszkodzenia fizycznego ekranu na skutek upadku. Czasami jest to wyraźnie widoczne uszkodzenie w postaci pajączka, czasem ekran na pozór wyglądający na cały jest pęknięty u podstawy. Wymiana na nowy oryginalny i sprawdzony element rozwiązuje 99% problemów z ekranem.
Chwila nie uwagi i nasze urządzenie wpada do umywalki lub wanny pełnej wody. Wyjmujemy urządzenie i działa. Niestety radość nie trwa długo. Po kliku godzinach w telefonie dochodzi do zjawiska elektrolizy, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia elektroniki.
Uszkodzone urządzenie można dostarczyć osobiście lub za pomocą poczty kuriera lub tez paczkomatów InPost.

Gallery

umów naprawę