Naprawa telefonów iPhone Apple

Serwis telefonów iPhone

Wypadki się zdarzają, a naszym zadaniem jest ich skuteczne naprawienie. W naszym serwisie naprawa telefonów iPhone Apple przebiega szybko i sprawnie. Nasi przeszkoleni technicy zdiagnozują i naprawią urządzenie w ciągu 24 godzin. Masz pilne sprawę lub zależy Ci na czasie odwiedź nas w jednym z naszych warszawskich punktów. Wybierz dla siebie najlepszą lokalizację serwisu w Warszawie  na Bemowie , Mokotowie lub Ursynowie. Skontaktuj się z wybranym punktem zapytaj o dostępność części i zarezerwuj naprawę.

Ekspresowa naprawa telefonów iPhone

Na poczekaniu wymienimy zbitą szybkę iPhone, uszkodzony wyświetlacz lcd, lub zamontujemy nową baterię. Wystarczy że zarezerwujesz naprawę kilka godzin przed przyjazdem, gwarantujemy że serwis telefonów iPhone nie potrwa dłużej niż 90 minut. Masz problem z głośnikiem, mikrofonem a może kamerą w telefonie iPhone. Sprawdź jaki masz model i poproś i rezerwację części. Problemy z cichym głośnikiem słuchawkowym to cykliczne usterki wynikające z eksploatacji urządzenia. Z badań przeprowadzonych w naszym serwisie 85% telefonów iPhone po rocznym okresie użytkowania charakteryzuje się spadkiem poziomu głośności podczas  rozmowy do 50%. Spowodowane jest to głównie niedrożnością kanałów audi. Operacja regeneracji kanałów audio w Centrum Urządzeń Mobilnych to rząd około 100zł w zależności  od modelu iPhone. Czas regeneracji audio to max 90 minut.Klienci odbierając telefon po takim zabiegu są mile zaskoczeni doskonałym dźwiękiem, który przed naprawą był tłumiony w kanałach audio. Kolejnym dość istotnym problem jest uszkodzona kamera w telefonie iPhone. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie korzystania z telefonu iPhone bez aparatu. Czasem na skutek uszkodzeń mechanicznych  takich jak upadek czy wstrząs może dojść do zerwania elementów stabilizacji obrazu. Takie uszkodzenie łatwo rozpoznać kiedy zdjęcie wykonane aparatem są rozmazane i nieostre. Naprawa tej usterki   to zazwyczaj koszt 100 plus moduł aparatu.

Dlaczego serwis iPhone w Centrum Urządzeń Mobilnych?

W naszych zakładach za cel numer jeden stawiamy  jakość wykonanych usług. Parametr jakości usługi jest silnie skorelowany z użytą częścią podczas naprawy ale i umiejętnościami technicznymi naszych pracowników. Do naprawy oferujemy cześć oryginalne lub ich odpowiedniki w najwyższej jakości. Dlatego źródło z którego pozyskujemy części jest zawsze legalne i sprawdzone. Na rynku działamy od 15 lat i wiemy że podstawą dobrze zrobionej naprawy są dobre części. Cenimy czas i pieniądze klienta dlatego unikamy wszelkich kompromisów mogących skutkować późniejszymi reklamacjami. W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów każdy naprawiony telefon iPhone jest testowany po naprawie. Telefony iPhone w których realizowaliśmy naprawy, otrzymują obligatoryjnie gwarancję na wymienione części.

Serwis iPhone nie włącza się po zalaniu

Jeśli masz problem z telefonem  marki Apple który nie włacza się, zapraszamy weryfikacji usterki w naszym serwisie. Jako nieliczni specjalizujemy się w naprawach płyt głównych.  Na koncie mamy setki naprawionych telefonów iPhone z uszkodzonym układem ładownia lub zwarciem na płycie głównej. Zwarcia w płytach głównych zazwyczaj są następstwem zawilgocenia lub zalania telefonu.  W przypadku kiedy telefon został zalany zalecamy jak najszybsze działania. Właściwym rozwiązaniem w tej sytuacji jest natychmiastowa reakcja serwisu, który w pierwszej kolejności powinien odłączyć zasilanie. Kategorycznie zabrania się podłączenia zalanego telefonu do ładowarki. Takie postępowanie może tylko spotęgować  rozmiar uszkodzenia telefonu.  Suszenie na kaloryferze czy tez w słońcu na parapecie również nie jest właściwą drogą.

Oferujemy najlepsze usługi naprawy telefonów iPhone z gwarancją 100% satysfakcji. Nasi certyfikowani technicy zdiagnozują i naprawią wszelkie problemy i usterki jakie zdarzą się w Twoim jabłuszku. Szybko i skutecznie ustalimy przyczynę awarii i przedstawimy wycenę naprawy.

Mamy doświadczenie i odpowiednie narzędzia do rozwiązywania i diagnozowania wszelkich problemów z każdą generacja telefonów Apple. Naprawiamy problemy z oprogramowaniem i sprzętem. Najczęstsze problemy które występują w telefonach iPhone:

Oferta usług serwisowych telefonów iPhone

Używamy tylko sprawdzonych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

Najczęstsze usterki iPhone

O jabłuszkach wiemy prawie wszystko

iPhone nie włącza się

Kiedy nasz iPhone odmawia posłuszeństwa. Przyczyn nie włączania się iPhone, może być wiele. W zależności od modelu możemy domniemać co mogło się wydarzyć. Jeżeli mamy do czynienia z urządzeniem starszym 2-3 letnim bardzo często dochodzi do uszkodzenia modułu ładowania. W takiej sytuacji układ sygnalizuje zwarcie i nie pozwala na wejście do systemu. Jednym z objawów może być próba uruchomienia sygnalizowana pojawianiem się i gasnącym cyklicznie jabłuszkiem.

Dźwięk z mojego iPhone jest bardzo cichy

Z biegiem czasu użytkowania iPhone zaczynamy odczuwać redukcję siły głosu. Problem ten dotyka 80% telefonów iPhone które mamy w użyciu dłuższy czas. Drobinki kurzu i pyłu dostają się kanałów wylotowych zatykając je. Efektem takiego stanu jest stłumiony dźwięk słuchawki lub głośnika zewnętrznego.

Ekran dotykowy w iPhone nie działa.

Z każdą kolejną generacją telefonu apple producent wprowadza nowe funkcje. Wszystko po to żeby jego użytkowanie było jeszcze bardziej komfortowe. Ekran naszego telefonu składa się z ( wyświetlacza i digitizera). Szyba po której przesuwamy palcem jest mostem w interfejsie użytkownik-telefon. Dlatego bardzo ważne jest żeby nasz ekran był w idealnej kondycji. Uszkodzona fizycznie szyba która jest popękana może mieć wpływ na prawidłowe działanie funkcji dotyku.

Zbity ekran w telefonie iPhone

Telefon upał, słychać dźwięki ale nic nie widać na ekranie, W takim przypadku mamy do czynienia z typową usterką trapiąca niemalże wszystkich użytkowników smartfon. Zbity ekran w iPhone jest częstą naprawą wykonywaną w naszym serwisie. Poprzez ekran naszego telefonu możemy zobaczyć efekt pracy podzespołów zawartych na płycie głównej takich jak pamięć czy procesor. Ekran nie ma wpływu na szybkość działania naszego urządzenia. Wymiana jego na nowy nie ma wpływu na szybkość działania telefonu lecz na komfort pracy.

Zapomniałem kodu odblokowania?

Podczas konfiguracji telefonu iPhone, system prosi nas o podanie hasła, kodu zabezpieczającego przed niepowołanym uruchomieniem. Jest to moment na który warto poświecić chwilę zastanowienia, tak aby zapamiętać dane które wprowadziliśmy. W przypadku kiedy nieznany lub nie pamiętamy kodu, ponowne uruchomienie telefonu będzie tylko możliwe z obligatoryjnym kasowaniem danych.

iPhone nie ładuje się ?

Ładowanie telefonu to czynność którą wykonujemy prawie codziennie Pamiętajmy że tym samym gniazdem transferujemy dane na komputer, czy też od wersji modelu iPhone 7 używamy do podłączenia słuchawek. Jedyny port wejścia/ wyjścia które mamy w telefonie IPhone to USB lighting. Wnękowa budowa gniazda sprzyja gromadzeniu się kurzu i pyłu we wnętrzu. Długotrwale utrzymywanie zabrudzonego gniazda prowadzi do wypalania pinów i trwałego uszkodzenia portu usb.

Gallery

umów naprawę