Wymiana baterii w telefonie iPhone

Słaba bateria to zmora użytkowników telefonów iPhone

Najczęstsze problemy związane z telefonami iPhone   starszymi niż 3/4 lat dotyczą baterii. Naturalnie baterie ulegają degradacji z upływem czasu, co drastycznie wpływa na wydajność telefonów komórkowych.

Nigdy nie naprawiamy uszkodzonego akumulatora ze względu na niebezpieczny charakter litowo-jonowy. W pełni wymieniamy baterię na zamiennik fabryczny, aby zapewnić długowieczność urządzenia i powrót do jego szczytowej wydajności.

Nasza usługa wymiany baterii zapewnia najszybszą naprawę, możemy naprawić Twojego iPhone i zwrócić go do Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Używamy tylko orginalnych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

 

Przyczyny nie włączania się urządzenia mogą być różne. Do najczęstszych przypadków należy uszkodzona płyta główna lub bateria. Do zadań serwisu należy prawidłowa weryfikacja usterki i wymiana tylko niezbędnego podzespołu do działania.
Większośc przypadków źle działającego ekranu jest wynikiem uszkodzenia fizycznego ekranu na skutek upadku. Czasami jest to wyraźnie widoczne uszkodzenie w postaci pajączka, czasem ekran na pozór wyglądający na cały jest pęknięty u podstawy. Wymiana na nowy oryginalny i sprawdzony element rozwiązuje 99% problemów z ekranem.
Chwila nie uwagi i nasze urządzenie wpada do umywalki lub wanny pełnej wody. Wyjmujemy urządzenie i działa. Niestety radość nie trwa długo. Po kliku godzinach w telefonie dochodzi do zjawiska elektrolizy, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia elektroniki.
Uszkodzone urządzenie można dostarczyć osobiście lub za pomocą poczty kuriera lub tez paczkomatów InPost.

Gallery

 

 

umów naprawę