Profesjonalny Serwis iPhone Apple

Wiemy, że Twoje urządzenie jest dla Ciebie ważne, dlatego staramy się je naprawić w ciągu 24 godzin od otrzymania urządzenia.

Kiedy powierzysz nam swoje urządzenie, technik serwisu od razu zajmie się Twoim urządzeniem, ustali co jest uszkodzone i wyceni koszty naprawy. Po Twojej akceptacji kosztów niezwłocznie przystąpi do naprawy lub wymiany uszkodzonego podzespołu.

serwis iPhone

O jabłuszkach wiemy prawie wszystko znamy ich wszystkie odmiany i choroby ich trapiące :)

Najczęstsze usterki naszych iPhone

iPhone nie włącza się

Kiedy nasz iPhone odmawia posłuszeństwa. Przyczyn nie włączania się iPhone, może być wiele. W zależności od modelu możemy domniemać co mogło się wydarzyć. Jeżeli mamy do czynienia z urządzeniem starszym 2-3 letnim bardzo często dochodzi do uszkodzenia modułu ładowania. W takiej sytuacji układ sygnalizuje zwarcie i nie pozwala na wejście do systemu. Jednym z objawów może być próba uruchomienia sygnalizowana pojawianiem się i gasnącym cyklicznie jabłuszkiem.

Ekran dotykowy w iPhone nie działa.

Z każdą kolejną generacją telefonu apple producent wprowadza nowe funkcje. Wszystko po to żeby jego użytkowanie było jeszcze bardziej komfortowe. Ekran naszego telefonu składa się z ( wyświetlacza i digitizera). Szyba po której przesuwamy palcem jest mostem w interfejsie użytkownik-telefon. Dlatego bardzo ważne jest żeby nasz ekran był w idealnej kondycji. Uszkodzona fizycznie szyba która jest popękana może mieć wpływ na prawidłowe działanie funkcji dotyku.

Dźwięk z mojego iPhone jest bardzo cichy

Z biegiem czasu użytkowania iPhone zaczynamy odczuwać redukcję siły głosu. Problem ten dotyka 80% telefonów iPhone które mamy w użyciu dłuższy czas. Drobinki kurzu i pyłu dostają się kanałów wylotowych zatykając je. Efektem takiego stanu jest stłumiony dźwięk słuchawki lub głośnika zewnętrznego.

Zbity ekran w telefonie iPhone

Telefon upał, słychać dźwięki ale nic nie widać na ekranie, W takim przypadku mamy do czynienia z typową usterką trapiąca niemalże wszystkich użytkowników smartfon. Zbity ekran w iPhone jest częstą naprawą wykonywaną w naszym serwisie. Poprzez ekran naszego telefonu możemy zobaczyć efekt pracy podzespołów zawartych na płycie głównej takich jak pamięć czy procesor. Ekran nie ma wpływu na szybkość działania naszego urządzenia. Wymiana jego na nowy nie ma wpływu na szybkość działania telefonu lecz na komfort pracy.

iPhone nie ładuje się ?

Ładowanie telefonu to czynność którą wykonujemy prawie codziennie Pamiętajmy że tym samym gniazdem transferujemy dane na komputer, czy też od wersji modelu iPhone 7 używamy do podłączenia słuchawek. Jedyny port wejścia/ wyjścia które mamy w telefonie IPhone to USB lighting. Wnękowa budowa gniazda sprzyja gromadzeniu się kurzu i pyłu we wnętrzu. Długotrwale utrzymywanie zabrudzonego gniazda prowadzi do wypalania pinów i trwałego uszkodzenia portu usb.

Zapomniałem kodu odblokowania?

Podczas konfiguracji telefonu iPhone, system prosi nas o podanie hasła, kodu zabezpieczającego przed niepowołanym uruchomieniem. Jest to moment na który warto poświecić chwilę zastanowienia, tak aby zapamiętać dane które wprowadziliśmy. W przypadku kiedy nieznany lub nie pamiętamy kodu, ponowne uruchomienie telefonu będzie tylko możliwe z obligatoryjnym kasowaniem danych.

umów naprawę