Naprawa zalanego urządzenia Apple

Zalanie urządzenia to typowa usterka zdarzająca się  z podczas użytkowania telefonu. Uszkodzenie w wyniku zalania jest trudną i ciężką usterką.

Chwila nie uwagi i nasze urządzenie wpada do umywalki lub wanny  pełnej wody. Wyjmujemy urządzenie i działa. Niestety radość nie trwa długo. Po kliku godzinach w telefonie dochodzi do zjawiska elektrolizy, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia elektroniki.

W Internecie jest dużo porad w stylu „zalany telefon wrzuć do torebki z ryżem” Niestety mimo iż założenie, że ryż pochłania wilgoć jest słuszne, do naprawy dzisiejszych telefonów nie może być stosowane. Przeszkodą jest zbyt mała powierzchnia wyparowywania wody z telefonów, które są  dość szczelnie zamknięte. Problemem tej metody jest również bateria, której w większości nowych urządzeń nie można łatwo wyjąć. Bateria która jest podłączona w zamoczonym uszkodzeniu, przez cały czas sieje spustoszenie na elektronice  wspomagając proces elektrolizy.

Najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest wizyta w serwisie. Telefon po zalaniu powinien być rozłożony na części pierwsze, następnie osuszony. Elementy które są uszkodzone powinny zostać wymienione. Prowadząc w ten sposób naprawę mamy pewność, że ogniska korozji zostały zatrzymane i w przyszłości nie będą powodowały problemów.

W Serwisie Centrum Urządzeń Mobilnych wymienisz kamerę tylną lub przednią przywracając pełną funkcjonalność Twojego urządzenia.

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, dzięki temu mamy pewność, że zdjęcia znów będą doskonałe, a wymieniony aparat będzie nam długo służył.

Używamy tylko orginalnych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

 

Przyczyny nie włączania się urządzenia mogą być różne. Do najczęstszych przypadków należy uszkodzona płyta główna lub bateria. Do zadań serwisu należy prawidłowa weryfikacja usterki i wymiana tylko niezbędnego podzespołu do działania.
Większośc przypadków źle działającego ekranu jest wynikiem uszkodzenia fizycznego ekranu na skutek upadku. Czasami jest to wyraźnie widoczne uszkodzenie w postaci pajączka, czasem ekran na pozór wyglądający na cały jest pęknięty u podstawy. Wymiana na nowy oryginalny i sprawdzony element rozwiązuje 99% problemów z ekranem.
Chwila nie uwagi i nasze urządzenie wpada do umywalki lub wanny pełnej wody. Wyjmujemy urządzenie i działa. Niestety radość nie trwa długo. Po kliku godzinach w telefonie dochodzi do zjawiska elektrolizy, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia elektroniki.
Uszkodzone urządzenie można dostarczyć osobiście lub za pomocą poczty kuriera lub tez paczkomatów InPost.

Gallery

 

 

 

 

 

 

umów naprawę