Twoje urządzanie przestało działać i szukasz dobrego serwisu?

Skorzystaj z pomocy naszych wykwalikowanych i doświadczonych serwisantów. Szybko i sprawnie zdiagnozujemy usterkę i przedstawimy plan usunięcia awarii. Wstępna wycena jest bezpłatna, zapytaj naszych fachowców o możliwość naprawy Twojego urządzenia.

Zalety naszego serwisu

Szanowny kliencie jeśli masz uszkodzony sprzęt i zastanawiasz się nad potencjalną naprawą? Zapytaj naszych serwisantów jakie mogą być orientacyjne koszty naprawy. Wstępna wycena naprawy jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Zadzwoń zapytaj o naprawę lub przyjdź osobiście do naszego puntu. Gwarantujemy, że otrzymasz konkretną i rzeczową informację na temat ewentualnych kosztów naprawy.
Wiemy jak bardzo ważna jest dla Państwa możliwość korzystania z usług teflonu komórkowego i jego aplikacji. Mając na uwadze ten fakt w naszym, wiemy że każda minuta bez smartphone jest dla Was wiecznością. Dlatego też w naszej firmie szczególny nacisk kładziemy na szybkość napraw. Większość umówionych napraw komórek wykonujemy w ciągu 1-2 godzin roboczych.
Ceny napraw uzależnione są od ceny części. Z racji pozycji na rynku i hurtowej ilości dziennych zamówień dostajemy najlepsze ceny zakupu. Rabaty które otrzymujemy od hurtowni, cedujemy na rzecz klienta. Działając w ten sposób jesteśmy zapewnić Państwu najlepsze ceny napraw telefonów na rynku.
Wszystkie wykonana usługi które wykonujemy w naszym sersie są objęte gwarancją. Korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych lub sprawdzonych części zamiennych z najwyższym indeksem jakości. Polityka naszej firmie stawia na najwyższą jakość części. Tylko i wyłącznie montaż dobrych i sprawdzonych części pozwoli Państwu na długie i bezproblemowe korzystanie z urządzenia po naprawie.
Do każdego zlecenia wystawiamy dokument zakończenia naprawy opatrzony fv lub paragonem.
W Centrum Urządzeń Mobilnych naprawisz każdy rodzaj usterki w Twoim telefonie. Jeśli masz problem z niedziałająca komórką i spotkałeś się z odmową naprawy w innym serwisie -zapytaj u nas? Dołożymy wszelkich starań żeby nie zawieść oczekiwań klienta i wywiązać się z powierzonego zadania
Nasz zespół serwisowy tworzą ludzie których pasja jest elektronika. Wszyscy nasi serwisanci posiadający wyksztalcenie elektroniczne/teleinformatyczne oraz długoletnie doświadczanie zawodowe w naprawie sprzętu z dziedziny elektronicznych urządzeń mobilnych. Powierzając nam urządzenie do naprawy możesz być pewien że jest w najlepszych rękach.

Gallery

umów naprawę