Zarezerwuj serwis urządzania apple

Serwis Apple w Centrum Urządzeń Mobilnych mamy na najwyższym poziomie. Rozwiążemy wszystkie problemy z telefonem iPhone, odtwarzaczem iPod, tabletem iPad, czy też komputerem Macbook. Szanujemy Twój czas i wiemy, że dzisiejsze urządzenia mobilne to narzędzia, bez których nie można pracować. Jesteśmy w stanie zapewnić expresowy serwis większości usterek.

Jeśli masz problem ze swoim jabłuszkiem sprawdź nasz serwis Apple. Zadzwoń i zarezerwuj naprawę na poczekaniu.

Wybierz swoje urządzenie

Urządzenia marki Apple serwisujemy od momentu pojawienia się ich na rynku. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w naprawach produktów marki Apple. U nas szybko i skutecznie, naprawisz zbity ekran w twoim telefonie iPhone, zmienisz uszkodzony digitizer w twoim tablecie iPad czy też naprawisz  zasilanie w laptopie Macbook.

Zadzwoń i Umów naprawę

Przebieg naprawy serwisowej

Szanowny kliencie jeśli chciałbyś przed naprawą oszacować koszty naprawy, przygotuj dane sprzętu takie jak: producent, model, rok produkcji. Jeżeli urządzenie włącza się można, to sprawdzić w zakładce ustawiania/ogólne/informacje o telefonie. Kiedy urządzenie nie uruchamia się, odczytajmy jego paramtery z pudełka.
Już w momencie przejęcia sprzętu do naprawy, jesteśmy w stanie oszacować przybliżone koszty napraw.
Czas naprawy zawsze jest szacowany na podstawie uszkodzeń. Jeżeli mamy do czynienia z usterkami już zdiagnozowanymi typu zbity LCD , wymamia baterii , głośnika, portu USB naprawa jest wykonywana zazwyczaj w ciągu 1-2 godzin roboczych
Twoje dane są bezpieczne. Dane nigdy nie są usuwane. Oddając do naprawy np. telefon zbitym LCD otrzymujesz z powrotem urządzenie z naprawionym wyświetlaczem zawierającym wszystkie dane zapisane przed stluczeniem
Tak, na każdą wykonaną usługę klient otrzymuje gwarancję . Niezależnie od rodzaju użytych części do naprawy, czy są to części oryginalne czy też tańsze części zamienne gwarancja obowiązuje.
Wszystkie produkty apple znajdziesz na stronie https://www.apple.com/pl/
umów naprawę