naprawa macbook ursynow
naprawa iPad Ursynów
naprawa iphone ursynow
naprawa apple watch ursynow

Profesjonalny Serwis Urządzeń Mobilnych

Najlepszy serwis dla urządzeń mobilnych

Wiemy, że Twoje urządzenie jest dla Ciebie ważne, dlatego staramy się je naprawić w ciągu 24 godzin od otrzymania urządzenia.

Kiedy powierzysz nam swoje urządzenie, technik serwisu od razu zajmie się Twoim urządzeniem, ustali co jest uszkodzone i wyceni koszty naprawy. Po Twojej akceptacji kosztów niezwłocznie przystąpi do naprawy lub wymiany uszkodzonego podzespołu.

serwis iPhone

Szybka i łatwa naprawa

Większość napraw realizujemy w 24h

Wiemy, że Twoje urządzenie jest dla Ciebie ważne, dlatego
staramy się je naprawić w ciągu 24 godzin od otrzymania urządzenia.


Kiedy urządzenie trafia do naszego serwisu, doświadczony technik diagnozuje usterkę. Po akceptacji kosztów naprawy natychmiast przystępujemy do jej realizacji.

Jak działamy

Proces naprawy w 3 krokach

Dostarczasz do nas urządzenie

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, podany w linku "formularz". Skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji możliwości naprawy i umówienia terminu odbioru sprzętu. Uwaga dla klientów z Warszawy wprowadziliśmy możliwość usługi "expres" odbiór i zwrot naprawionego urządzenia w kilka godzin.

Zabieramy się do pracy nad urządzeniem

Następnie, gdy otrzymamy paczkę, przeszkolony technik rozpocznie diagnozowanie problemów. Po zakończeniu naprawy paczka zostanie odesłana do Ciebie.

Zwracamy urządzenie do Ciebie

Po dokonaniu wszystkich koniecznych napraw / wymian, pakujemy twoje urządzenie (-a) w ubezpieczoną paczkę i staramy się dostarczyć je następnego dnia! lub jeszcze tego samego dnia w przypadku usługi "expres"

7 powodów dla których warto zlecić nam naprawę

Szanowny kliencie jeśli masz uszkodzony sprzęt i zastanawiasz się nad potencjalną naprawą? Zapytaj naszych serwisantów jakie mogą być orientacyjne koszty naprawy. Wstępna wycena naprawy jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Zadzwoń zapytaj o naprawę lub przyjdź osobiście do naszego puntu. Gwarantujemy, że otrzymasz konkretną i rzeczową informację na temat ewentualnych kosztów naprawy.
Wiemy jak bardzo ważna jest dla Państwa możliwość korzystania z usług teflonu komórkowego i jego aplikacji. Mając na uwadze ten fakt w naszym, wiemy że każda minuta bez smartphone jest dla Was wiecznością. Dlatego też w naszej firmie szczególny nacisk kładziemy na szybkość napraw. Większość umówionych napraw komórek wykonujemy w ciągu 1-2 godzin roboczych.
Ceny napraw uzależnione są od ceny części. Z racji pozycji na rynku i hurtowej ilości dziennych zamówień dostajemy najlepsze ceny zakupu. Rabaty które otrzymujemy od hurtowni, cedujemy na rzecz klienta. Działając w ten sposób jesteśmy zapewnić Państwu najlepsze ceny napraw telefonów na rynku.
Wszystkie wykonana usługi które wykonujemy w naszym sersie są objęte gwarancją. Korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych lub sprawdzonych części zamiennych z najwyższym indeksem jakości. Polityka naszej firmie stawia na najwyższą jakość części. Tylko i wyłącznie montaż dobrych i sprawdzonych części pozwoli Państwu na długie i bezproblemowe korzystanie z urządzenia po naprawie.
Do każdego zlecenia wystawiamy dokument zakończenia naprawy opatrzony fv lub paragonem.
W Centrum Urządzeń Mobilnych naprawisz każdy rodzaj usterki w Twoim telefonie. Jeśli masz problem z niedziałająca komórką i spotkałeś się z odmową naprawy w innym serwisie -zapytaj u nas? Dołożymy wszelkich starań żeby nie zawieść oczekiwań klienta i wywiązać się z powierzonego zadania
Nasz zespół serwisowy tworzą ludzie których pasja jest elektronika. Wszyscy nasi serwisanci posiadający wyksztalcenie elektroniczne/teleinformatyczne oraz długoletnie doświadczanie zawodowe w naprawie sprzętu z dziedziny elektronicznych urządzeń mobilnych. Powierzając nam urządzenie do naprawy możesz być pewien że jest w najlepszych rękach.

Gallery

umów naprawę