Naprawa telefonów iPhone Apple

Wypadki się zdarzają, a naszym zadaniem jest ich skuteczne naprawienie. W naszym serwisie szybko i sprawnie przywrócisz swój telefon iPhone do pracy. Nasi przeszkoleni technicy zdiagnozują i naprawią urządzenie w ciągu 24 godzin.

Jeśli masz problem z telefonem marki Apple, zapraszamy do naszego serwisu. Oferujemy najlepsze usługi naprawy telefonów iPhone z gwarancją 100% satysfakcji. Nasi certyfikowani technicy zdiagnozują i naprawią wszelkie problemy i usterki jakie zdarzą się w Twoim jabłuszku. Szybko i skutecznie ustalimy przyczynę awarii i przedstawimy wycenę naprawy.

Mamy doświadczenie i odpowiednie narzędzia do rozwiązywania i diagnozowania wszelkich problemów z każdą generacja telefonów Apple. Naprawiamy problemy z oprogramowaniem i sprzętem. Najczęstsze problemy które występują w telefonach iPhone:

Oferta usług serwisowych telefonów iPhone

Używamy tylko sprawdzonych części

Do napraw używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych części, tak aby wymienione części będą długo służyły w telefonie. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.

100% gwarancji na wszystkie naprawy

Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją. Jeśli naprawiona usterka ponownie wystąpi, jesteśmy zobowiązani wykonać ponowną bezpłatną naprawę.

Najczęstsze usterki iPhone

O jabłuszkach wiemy prawie wszystko

iPhone nie włącza się

Kiedy nasz iPhone odmawia posłuszeństwa. Przyczyn nie włączania się iPhone, może być wiele. W zależności od modelu możemy domniemać co mogło się wydarzyć. Jeżeli mamy do czynienia z urządzeniem starszym 2-3 letnim bardzo często dochodzi do uszkodzenia modułu ładowania. W takiej sytuacji układ sygnalizuje zwarcie i nie pozwala na wejście do systemu. Jednym z objawów może być próba uruchomienia sygnalizowana pojawianiem się i gasnącym cyklicznie jabłuszkiem.

Dźwięk z mojego iPhone jest bardzo cichy

Z biegiem czasu użytkowania iPhone zaczynamy odczuwać redukcję siły głosu. Problem ten dotyka 80% telefonów iPhone które mamy w użyciu dłuższy czas. Drobinki kurzu i pyłu dostają się kanałów wylotowych zatykając je. Efektem takiego stanu jest stłumiony dźwięk słuchawki lub głośnika zewnętrznego.

Ekran dotykowy w iPhone nie działa.

Z każdą kolejną generacją telefonu apple producent wprowadza nowe funkcje. Wszystko po to żeby jego użytkowanie było jeszcze bardziej komfortowe. Ekran naszego telefonu składa się z ( wyświetlacza i digitizera). Szyba po której przesuwamy palcem jest mostem w interfejsie użytkownik-telefon. Dlatego bardzo ważne jest żeby nasz ekran był w idealnej kondycji. Uszkodzona fizycznie szyba która jest popękana może mieć wpływ na prawidłowe działanie funkcji dotyku.

Zbity ekran w telefonie iPhone

Telefon upał, słychać dźwięki ale nic nie widać na ekranie, W takim przypadku mamy do czynienia z typową usterką trapiąca niemalże wszystkich użytkowników smartfon. Zbity ekran w iPhone jest częstą naprawą wykonywaną w naszym serwisie. Poprzez ekran naszego telefonu możemy zobaczyć efekt pracy podzespołów zawartych na płycie głównej takich jak pamięć czy procesor. Ekran nie ma wpływu na szybkość działania naszego urządzenia. Wymiana jego na nowy nie ma wpływu na szybkość działania telefonu lecz na komfort pracy.

Zapomniałem kodu odblokowania?

Podczas konfiguracji telefonu iPhone, system prosi nas o podanie hasła, kodu zabezpieczającego przed niepowołanym uruchomieniem. Jest to moment na który warto poświecić chwilę zastanowienia, tak aby zapamiętać dane które wprowadziliśmy. W przypadku kiedy nieznany lub nie pamiętamy kodu, ponowne uruchomienie telefonu będzie tylko możliwe z obligatoryjnym kasowaniem danych.

iPhone nie ładuje się ?

Ładowanie telefonu to czynność którą wykonujemy prawie codziennie Pamiętajmy że tym samym gniazdem transferujemy dane na komputer, czy też od wersji modelu iPhone 7 używamy do podłączenia słuchawek. Jedyny port wejścia/ wyjścia które mamy w telefonie IPhone to USB lighting. Wnękowa budowa gniazda sprzyja gromadzeniu się kurzu i pyłu we wnętrzu. Długotrwale utrzymywanie zabrudzonego gniazda prowadzi do wypalania pinów i trwałego uszkodzenia portu usb.

Gallery

umów naprawę